Vážení zákazníci,

je předvánoční čas. Česká pošta i jiní kurýrní přepravci jsou značně přetíženi a balíčky, pokud nelze jinak, doručují se zpožděním, oproti našim celoročním zkušenostem.

Živočichy balíme vždy dokonale, používáme speciální termoboxy, v zimním období přidáváme výhřevné sáčky. Přesto, pokud je cesta příliš dlouhá, ne vždy se to živočichům líbí.

Poslední dva týdny v roce 2021 budeme naše zboží zasílat pouze prioritní službou EMS České pošty, která garantuje dodání do druhé dne od podání zásilky. Běžné „Balíky na poštu“, „Balíky do ruky“ nebo nově službu „Balíkovna“ budeme znovu využívat až v novém roce 2022.

Zásilky EMS budeme podávat na poštu v pondělí 20.12. a úterý 21.12. V posledním letošním týdnu v pondělí 27.12. a úterý 28.12.

Prosíme, doručte nám své letošní objednávky co nejdříve.


Děkujeme 

O sladkovodních krevetkách

Jmenuji se Zdeněk Malát a řadu let se zabývám chovem akvarijních ryb a živočichů. Posledních 19 let se specializuji na chov sladkovodních krevetek.

Moje nabídka obsahuje krevetky rostlinožravé, filtrujicí a velkoramenné, dále také raky, plže, mechy, krmiva a různé doplňky potřebné k chovu.

Zdeněk Malát

malat@sladkovodnikrevetky.cz

2329311073 / 0800

Doprava a platba

Nabízíme možnost zasílání zboží prostřednictvím České pošty. Po dohodě můžete využít osobního odběru. Nemáme kamennou prodejnu.

Platbu je možné uskutečnit hotově, převodem na účet nebo dobírkou.

Minimální výše objednávky pro zasílání

činí 600,- Kč bez poštovného

Copyright 2020 – Sladkovodní krevetky

Zavřít menu
×
×

Košík